Sightengine (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: URLs
eu: URL-ak

en: Save
eu: Gorde

en: Mode
eu: Modoa

en: Standard
eu: Estandar

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
