Sightengine (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Save
fa: ذخیره

en: Mode
fa: سبک

en: Standard
fa: استاندارد

en: Email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
