Sightengine (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Mode
fi: Tila

en: Standard
fi: Standardi

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
