Sightengine (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Save
he: שמירה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Standard
he: רגיל

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
