Sightengine (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: URLs
hi: यूआरएल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Mode
hi: प्रकार

en: Standard
hi: मानक

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
