Sightengine (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: URLs
hr: URLovi

en: Save
hr: Spremi

en: Mode
hr: Režim

en: Standard
hr: Standardno

en: Web services
hr: Mrežni servisi
