Sightengine (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: URLs
hu: Webcímek

en: Save
hu: Mentés

en: Mode
hu: Mód

en: Standard
hu: Általános

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
