Sightengine (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
