Sightengine (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: URLs
ja: URL

en: Save
ja: 保存

en: Mode
ja: モード

en: Standard
ja: 標準

en: Email addresses
ja: メールアドレス

en: Web services
ja: ウェブサービス
