Sightengine (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Mode
km: របៀប​

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
