Sightengine (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Save
lt: Saugoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Web services
lt: Web paslaugos
