Sightengine (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Save
lv: Saglabāt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Standard
lv: Standarta

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Web services
lv: Web servisi
