Sightengine (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: URLs
nl: URL's

en: Save
nl: Opslaan

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Standard
nl: Standaard

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Web services
nl: Webservices
