Sightengine (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: URLs
pl: Adresy URL

en: Save
pl: Zapisz

en: Mode
pl: Tryb

en: Standard
pl: Standardowe

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Web services
pl: Usługi web
