Sightengine (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: URLs
pt: URL

en: Save
pt: Salvar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Mode
pt: Modo

en: Standard
pt: Padrão

en: Email addresses
pt: Endereço de email

en: Web services
pt: Serviços web
