Sightengine (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Save
ro: Salvare

en: Mode
ro: Mod

en: Web services
ro: Servicii web

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
