Sightengine (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: URLs
ru: URL'ы

en: Save
ru: Сохранить

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Mode
ru: Режим

en: Standard
ru: Стандарт

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
