Sightengine (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Save
sk: Uložiť

en: Mode
sk: Režim

en: Standard
sk: Štandardná

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Web services
sk: Webové služby
