Sightengine (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Save
sl: Shrani

en: Mode
sl: Način

en: Standard
sl: Standardni

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Web services
sl: Spletne storitve
