Sightengine (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Mode
ta: முறை

en: Standard
ta: தரமானது

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
