Sightengine (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Save
tr: Kaydet

en: Mode
tr: Kip

en: Standard
tr: Standart

en: Web services
tr: Web hizmetleri
