Sightengine (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Save
vi: Lưu

en: Mode
vi: Chế độ

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Web services
vi: Dịch vụ web
