signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: On
af: Op

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Recipients
af: Ontvangers

en: To
af: Aan

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
