signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: On
ar: في

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Off
ar: إيقاف

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: To
ar: إلى

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: About
ar: حول
