signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: To
ast: Pa

en: Published
ast: Espublizáu
