signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: On
az: Aktiv

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Off
az: Söndürülüb

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: To
az: Kimə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: About
az: Haqqında
