signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: On
be: На

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: To
be: Каму

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: About
be: Аб
