signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: To
bn: বরাবর

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
