signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Off
cs: Vypnuto

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: To
cs: Komu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: About
cs: Popis
