signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: To
cy: I

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen
