signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: To
eo: Al

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
