signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Off
fi: Pois päältä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: About
fi: Tietoja
