signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: On
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Off
fr: Désactivé

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Sender
fr: Expéditeur

en: To
fr: À

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: About
fr: À propos

en: Run test
fr: Lancer le test
