signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
