signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: On
he: פעיל

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Off
he: כבוי

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: To
he: אל

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: About
he: אודות

en: Run test
he: הרצת בדיקה
