signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: On
hu: Be

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Off
hu: Ki

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Sender
hu: Feladó

en: To
hu: Hova

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: About
hu: Leírás

en: Run test
hu: Teszt futtatása

en: Send date
hu: Küldés dátuma
