signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: To
hy: Ում

en: Published
hy: Հրապարակված
