signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: On
is: Virkjað

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Off
is: Af

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: To
is: Til

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: About
is: Um
