signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: On
it: Acceso

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Off
it: Spento

en: Recipients
it: Destinatari

en: Sender
it: Mittente

en: To
it: A

en: Published
it: Pubblicato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: About
it: Informazioni
