signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: On
ja: オン

en: None
ja: なし

en: Message
ja: メッセージ

en: Off
ja: オフ

en: Recipients
ja: 受信者

en: Sender
ja: 送信者

en: To
ja: 宛先

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: About
ja: アバウト

en: Run test
ja: 実行テスト
