signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Off
ka: გამორთვა

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: To
ka: მიმღები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
