signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Recipients
kk: Алушылар

en: To
kk: Қайда

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
