signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: To
kn: ಗೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
