signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: To
ku: بۆ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
