signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
