signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
