signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: On
nl: Aan

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Off
nl: Uit

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: About
nl: Over

en: Run test
nl: Test uitvoeren
