signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: On
nn: På

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Off
nn: Av

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: To
nn: Til

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
