signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: About
ps: په اړه
