signalwire (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: On
ru: Вкл

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Off
ru: Выкл

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: To
ru: Кому

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: About
ru: Информация

en: Run test
ru: Выполнить тест
